HOT-INFO

23-300 Janów Lubelski,
Zapraszamy

+48-694 155 202
admin@janowlubelski.net

OGŁOSZENIA

NAPISZ DO NAS

FORUM JANÓW LUBELSKI.NET

POGODA

OGŁOSZENIE EXPRES

ZAPRASZAM O ZAMIESZCZANIA WŁASNYCH OGŁOSZEŃ I REKLAM

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

Home

Super User
Odsłony: 787

25 lutego br. w janowskiej komendzie Policji z policjantami i pracownikami jednostki oraz szefami instytucji współpracujących z Policją, a także przedstawicielami władz powiatowych i samorządowych żegnał się Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubelskim mł. insp. Zbigniew Kędra. Wśród zaproszonych gości byli także proboszczowie janowskich parafii: ks. kan. dr Jacek Beksiński i ks. kan. dr Jacek Staszak.

Przypomnijmy, że mł. insp. Zbigniew Kędra w służbach janowskiej jednostki pracował od 1990 roku. Dnia 1 czerwca 2011 roku z rąk insp. Mirosława Sokala – I Zastępcy Lubelskiego Komendanta Policji otrzymał nominację na Komendanta Powiatowej Policji. Wcześniej, pełnił funkcję I Zastępcy.

Szczegóły wkrótce.
Tekst i foto: Dorota Kozdra

http://www.janowlubelski.pl/aktualnosci/...-policji-0

Można teraz tylko z niecierpliwością oczekiwać czy przyszły następca komendanta jako priorytet i cel główny przyjmie dbanie o dobro obywateli czy też może będzie miał inne  priorytety i będzie niezmiennie kultywował '' tradycje '' .

Czas pokaże ? Poczekamy -zobaczymy ?!

Dodaj komentarz

Komentarze, które są tutaj publikowane, są prywatnymi opiniami komentujących. Niniejszym nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii. Ponadto:

Komentarze nie odnoszące się do tematu lub zawierające tylko i wyłącznie reklamę mogą zostać usunięte.
Komentarze o charakterze wulgarnym i mającym na celu obrażanie innych nie będą publikowane.
Wpisany przez komentującego adres e-mail nie będzie publikowany i wykorzystywany w celach marketingowych.
Komentarz dodany po raz pierwszy nie pojawi się od razu, a trafi do kolejki komentarzy oczekujących na moderację.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kategoria:

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu, samorządu terytorialnego jak i klientów indywidualnych z zachowaniem najwyższych standardów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z takim samym zaangażowaniem i dbałością o interesy naszych klientów. Zapewniamy pomoc zarówno w ramach współpracy stałej jak i doraźnej, w dogodnej dla państwa formie i godzinach.

Czytaj więcej- link.

Pisz - Publikuj - Ogłaszaj !!!

Czytaj więcej Button

.Jak jest smog, to musi być też biznes... na maskach ochronnych. "Gdy towaru zabrakło, klienci płacili podwójną cenę" iedy dziś rano w jedna z telewizji postraszyła, iż lepiej nie wychodzić z domu, bo na zewnątrz jest smog, Jana Maciantowicza obudziła seria powiadomień z poczty elektronicznej. To klienci oraz sklepy zaczęli słać pytania, gdzie można kupić maski przeciwsmogowe.

Czytaj więcej

.

Read More DE; ?>

Firma zajmuje się świadczeniem usług eksperckich z zakresu bezpieczeństwa pożarowego realizowanych przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W związku z powyższym kreujemy warunki bezpieczeństwa pożarowego w obiektach budowlanych zgodnie ze scenariuszem rozwoju zdarzeń w przypadku pożaru, celem osiągnięcia akceptowalnego poziom ryzyka.

Czytaj więcej- link.