HOT-INFO

23-300 Janów Lubelski,
Zapraszamy

+48-694 155 202
admin@janowlubelski.net

OGŁOSZENIA

NAPISZ DO NAS

FORUM JANÓW LUBELSKI.NET

POGODA

OGŁOSZENIE EXPRES

ZAPRASZAM O ZAMIESZCZANIA WŁASNYCH OGŁOSZEŃ I REKLAM

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
Super User
Kategoria:

CBA podało informację o zatrzymaniu prezydenta Tarnobrzega. Grzegorz K. został złapany na gorącym uczynku,

gdy przyjmował 20 tys. złotych łapówki.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji RMF FM wynika, prezydent miasta miał przyjąć pieniądze za wydanie

pozytywnej decyzji w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego.

Więcej na stronie https://wiadomosci.wp.pl/tarnobrzeg-cba-zatrzymalo-prezydenta-miasta-6222749420492417a

www.janowskieforum.pl

Super User
Kategoria:

Śledząc doniesienia z frontu wojny informacyjnej umknęła nam bardzo ważna informacja z lokalnego podwórka. Otóż Sejm głosami większości partii politycznych (przeciwko była tylko PO) przyjął ustawę, zgodnie z którą nowe firmy będą płacić "mały" ZUS dopiero, gdy ich miesięczne przychody przekroczą 1050 zł. Po osiągnięciu tej bariery składka ZUS przez pół roku będzie wynosić tylko 319,94 zł. Po tym okresie składka urośnie, ale nadal będzie znacznie niższa od normalnej (przez 2 lata po 520,10 zł miesięcznie).

Więcej link.http://niewygodne.info.pl/artykul8/04253-Z-ZUSem-bedzie-jak-na-Wyspach.htm

Super User
Kategoria:

Stok narciarskich w Chrzanowie (fot. Stok Narciarski Chrzanów)

 

Rozkręca się sezon narciarski na Lubelszczyźnie. W środę zostały otwarte kolejne wyciągi.

Szusować można już w Bobliwie koło Krasnegostawu, gdzie mieści się najdłuższy stok w regionie. – Otworzyliśmy jego pierwszą, 400-metrową część. Jeśli warunki pozwolą, w weekend zaśnieżymy kolejną – mówi Wiesław Paluch, właściciel ośrodka.

W środę zaczął się także sezon w Chrzanowie (pow. janowski). – Warunki do jazdy są bardzo dobre, a grubość pokrywy śnieżnej wynosi ponad 40 centymetrów – czytamy na stronie ośrodka.

W Chrzanowie narciarze mogą już wjeżdżać na górę pierwszym w regionie wyciągiem krzesełkowym. W zeszłym tygodniu pomyślnie odebrał go dozór techniczny. Przy okazji przeprowadzono też próbną ewakuację pasażerów. Ochotnicy byli ściągani na ziemię z wysokości nawet dziesięciu metrów, a nad akcją czuwali strażacy.

Więcej.http://www.dziennikwschodni.pl/krasnystaw/kolejne-wyciagi-narciarskie-w-woj-lubelskim-otwarte,n,1000212023.html

http://www.dziennikwschodni.pl/krasnystaw/kolejne-wyciagi-narciarskie-w-woj-lubelskim-otwarte,n,1000212023.html

 

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu, samorządu terytorialnego jak i klientów indywidualnych z zachowaniem najwyższych standardów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z takim samym zaangażowaniem i dbałością o interesy naszych klientów. Zapewniamy pomoc zarówno w ramach współpracy stałej jak i doraźnej, w dogodnej dla państwa formie i godzinach.

Czytaj więcej- link.

Pisz - Publikuj - Ogłaszaj !!!

Czytaj więcej Button

.Jak jest smog, to musi być też biznes... na maskach ochronnych. "Gdy towaru zabrakło, klienci płacili podwójną cenę" iedy dziś rano w jedna z telewizji postraszyła, iż lepiej nie wychodzić z domu, bo na zewnątrz jest smog, Jana Maciantowicza obudziła seria powiadomień z poczty elektronicznej. To klienci oraz sklepy zaczęli słać pytania, gdzie można kupić maski przeciwsmogowe.

Czytaj więcej

.

Read More DE; ?>

Firma zajmuje się świadczeniem usług eksperckich z zakresu bezpieczeństwa pożarowego realizowanych przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W związku z powyższym kreujemy warunki bezpieczeństwa pożarowego w obiektach budowlanych zgodnie ze scenariuszem rozwoju zdarzeń w przypadku pożaru, celem osiągnięcia akceptowalnego poziom ryzyka.

Czytaj więcej- link.