HOT-INFO

23-300 Janów Lubelski,
Zapraszamy

+48-694 155 202
admin@janowlubelski.net

OGŁOSZENIA

NAPISZ DO NAS

FORUM JANÓW LUBELSKI.NET

POGODA

OGŁOSZENIE EXPRES

ZAPRASZAM O ZAMIESZCZANIA WŁASNYCH OGŁOSZEŃ I REKLAM

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

Home

Super User
Odsłony: 3589

Stok narciarskich w Chrzanowie (fot. Stok Narciarski Chrzanów)

 

Rozkręca się sezon narciarski na Lubelszczyźnie. W środę zostały otwarte kolejne wyciągi.

Szusować można już w Bobliwie koło Krasnegostawu, gdzie mieści się najdłuższy stok w regionie. – Otworzyliśmy jego pierwszą, 400-metrową część. Jeśli warunki pozwolą, w weekend zaśnieżymy kolejną – mówi Wiesław Paluch, właściciel ośrodka.

W środę zaczął się także sezon w Chrzanowie (pow. janowski). – Warunki do jazdy są bardzo dobre, a grubość pokrywy śnieżnej wynosi ponad 40 centymetrów – czytamy na stronie ośrodka.

W Chrzanowie narciarze mogą już wjeżdżać na górę pierwszym w regionie wyciągiem krzesełkowym. W zeszłym tygodniu pomyślnie odebrał go dozór techniczny. Przy okazji przeprowadzono też próbną ewakuację pasażerów. Ochotnicy byli ściągani na ziemię z wysokości nawet dziesięciu metrów, a nad akcją czuwali strażacy.

Więcej.http://www.dziennikwschodni.pl/krasnystaw/kolejne-wyciagi-narciarskie-w-woj-lubelskim-otwarte,n,1000212023.html

http://www.dziennikwschodni.pl/krasnystaw/kolejne-wyciagi-narciarskie-w-woj-lubelskim-otwarte,n,1000212023.html

 

Dodaj komentarz

Komentarze, które są tutaj publikowane, są prywatnymi opiniami komentujących. Niniejszym nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii. Ponadto:

Komentarze nie odnoszące się do tematu lub zawierające tylko i wyłącznie reklamę mogą zostać usunięte.
Komentarze o charakterze wulgarnym i mającym na celu obrażanie innych nie będą publikowane.
Wpisany przez komentującego adres e-mail nie będzie publikowany i wykorzystywany w celach marketingowych.
Komentarz dodany po raz pierwszy nie pojawi się od razu, a trafi do kolejki komentarzy oczekujących na moderację.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kategoria:

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu, samorządu terytorialnego jak i klientów indywidualnych z zachowaniem najwyższych standardów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z takim samym zaangażowaniem i dbałością o interesy naszych klientów. Zapewniamy pomoc zarówno w ramach współpracy stałej jak i doraźnej, w dogodnej dla państwa formie i godzinach.

Czytaj więcej- link.

Pisz - Publikuj - Ogłaszaj !!!

Czytaj więcej Button

.Jak jest smog, to musi być też biznes... na maskach ochronnych. "Gdy towaru zabrakło, klienci płacili podwójną cenę" iedy dziś rano w jedna z telewizji postraszyła, iż lepiej nie wychodzić z domu, bo na zewnątrz jest smog, Jana Maciantowicza obudziła seria powiadomień z poczty elektronicznej. To klienci oraz sklepy zaczęli słać pytania, gdzie można kupić maski przeciwsmogowe.

Czytaj więcej

.

Read More DE; ?>

Firma zajmuje się świadczeniem usług eksperckich z zakresu bezpieczeństwa pożarowego realizowanych przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W związku z powyższym kreujemy warunki bezpieczeństwa pożarowego w obiektach budowlanych zgodnie ze scenariuszem rozwoju zdarzeń w przypadku pożaru, celem osiągnięcia akceptowalnego poziom ryzyka.

Czytaj więcej- link.